OPÝTAJTE SA NÁS

Meno / Firma
Telefón / e-mail
Váš odkaz, správa alebo požiadavka

Poskytnutie kontaktnej adresy a sídla


Poskytnutie sídla

Každá fyzická a právnická osoba, čiže podnikateľský subjekt je povinný podľa platných zákonných požiadaviek, uviesť registračné sídlo v Obchodnom registri, resp. na Živnostenskom úrade alebo inom registri, kde okrem adresy sídla musí doložiť aj listinu dosvedčujúcu právny dôvod používania priestorov alebo súhlas vlastníka s umiestnením sídla na predmetnej adrese.

Otázky spojené s riešením umiestnenia sídla spoločnosti sa riešia pri zakladaní nových s.r.o., resp. a.s. a tiež pri zmene sídla firmy a jej miestnej príslušnosti.

Poskytnutie kontaktnej adresy

V prípade, že ako klient nepotrebujete umiestniť sídlo na Alžbetinej 30, ale chcete mať inú kontaktnú adresu pre styk s verejnosťou a použiť ju ako doručovaciu adresu.

Pokiaľ si umiestnite sídlo Vašej spoločnosti resp. kontaktnú adresu v našich priestoroch na Alžbetinej ulici 30, Košice, bude Vám poskytnutá aj služba preberania písomností, úschovy ( pre prípad osobného vyzdvihnutia si pošty) alebo preposielania pošty na Slovensko resp. do zahraničia.

Samozrejmosťou je identifikácia firmy na vchode do budovy, označenie na poštovej schránke. V prípade záujmu poskytneme prenájom kancelárie na hodinu, deň, týždeň resp. iné dohodnuté časové obdobie. V našich priestoroch nájdete konferenčnú miestnosť, počítač, pripojenie na internet, fax, telefón. Využiť môžete aj modernú kuchyňu a podľa individuálnych požiadaviek aj asistentské a sekretárske služby.

Priestory a servis virtuálnej kancelárie je možné prispôsobiť konkrétnym požiadavkám klienta.

Ceny týchto služieb nájdete v sekcii CENNÍK.

PARTNERI

  • Advokátska kancelária JUDr. Dorian Merešš
    Je nezávislou advokátskou kanceláriou sídliacou v centre mesta Košice, ktorá poskytuje širokú škálu služieb domácim a zahraničným fyzickým a právnickým osobám, kompletné právne