OPÝTAJTE SA NÁS

Meno / Firma
Telefón / e-mail
Váš odkaz, správa alebo požiadavka

Zakladanie spoločnosti

Rozhodli ste sa podnikať prostredníctvom novej spoločnosti alebo chcete len rozšíriť svoje podnikateľské aktivity prostredníctvom novej právnickej osoby? Zaistíme Vám rýchle založenie takejto spoločnosti podľa individuálnych požiadaviek a predstáv, predovšetkým však spoločnosti s ručením obmedzeným, akciovej spoločnosti a neziskovej organizácie. Všetky zakladateľské dokumenty pre Vás pripraví renomovaná advokátska kancelária.

Zariadime pre Vás všetky potrebné formality. Novú spoločnosť sme schopní založiť a zabezpečiť jej zápis do príslušného registra už do 14 dní.

Zariadime pre Vás všetky nutné formálne náležitosti /notárske zápisnice o založení spoločnosti tam, kde to vyžaduje právna úprava/, prítomnosť pracovníka notárskeho úradu, vybavenie živnostenských oprávnení, preveríme možnosť Vami zvoleného názvu spoločnosti.

PARTNERI

  • Advokátska kancelária JUDr. Dorian Merešš
    Je nezávislou advokátskou kanceláriou sídliacou v centre mesta Košice, ktorá poskytuje širokú škálu služieb domácim a zahraničným fyzickým a právnickým osobám, kompletné právne